Jojobet Sitesi

Kırsal blatcommittee temsilcilerinin dersi, okul müdürüne 30 bin rubleye mal oldu

Pavel Aleksandrovich


Bilgisayarda jojobet giriş Yapmak İçin Komplo; Elektronik Dolandırıcılık Yapmak İçin Komplo; Elektronik Dolandırıcılık; Bilgisayar Dolandırıcılığı – Korumalı Bilgisayarlardan Bilgi Almak İçin Yetkisiz Erişim; Nitelikli Kimlik Hırsızlığı; Yardım ve yataklık;

Primorye okul müdürleri, sabıka kaydı olan yerel sakinlerin okuldaki çocuklara cinsel eğitim hakkında bir ders okuması üzerine 30.000 ruble para cezasına çarptırıldı. Rusya Federasyonu Başsavcılığı basın servisinin verdiği bilgiye göre, dersi veren üç kişiden ikisinin sabıka kaydı bulunuyor.

“Savcının kararına göre, bir eğitim kurumu müdürü Sanatın 1. Bölümü uyarınca suç işlemekten. İdari Suçlar Kanunu'nun 5.57'si (eğitim hakkının ve öğrencilerin eğitim mevzuatı ile sağlanan hak ve özgürlüklerinin ihlali) mahkeme tarafından 30 bin ruble tutarında idari para cezasına tabi tutulacaktır ”, bakanlık bir açıklamada söyledi.

Savcı, okul müdürüne ve Mihaylovski belediye bölgesi başkanına başvuruda bulundu. Kınamalar ve yorumlar, eğitim kurumu müdürü, müdür yardımcısı ve ilçe yönetiminin eğitim dairesi başkanı tarafından alındı.

Hatırlayın, daha önce Primorye'nin Mikhailovsky semtindeki bir okulda yerel suç "yetkililerinin" çocuklara cinsel yönelim hakkında bir ders okuduğu öğrenildi. Köy okulunda "yetkililerle" görüşme yapıldığını öğrencilerden öğrenen veliler, daha sonra bu haberi Pikabu'nun internet sitesinde yayınladı.

Görgü tanıklarının ifadesine göre, eşkıyalar çocuklara "hayatta ne yapmamaları gerektiğini" ve birbirleriyle yakın ilişkileri varsa "bölgede onlara ne olacağını" anlattı.

“Okulun eski müdürü, şu anda, bir buçuk yıldır, kırsal yerleşim idaresinin başkanı yerel haydutları okula davet etti (herkes onları tanıyor). Okulun gerçek müdürü bizzat okulun üç katını da dolaştı ve (öğretmenlere hiçbir şey açıklamadan derslerden koparak) sadece 5. sınıftan 7. sınıfa kadar erkek çocukları topladı. Ebeveynleri okulda ders veren çocuklar alınmadı. Bu koleksiyonda eğitim departmanı yardımcısı ona yardım etti. Sonunda çağrılan tüm çocuklar toplantı salonunda toplandı. Yetişkinlerden sadece bir yönetmen, eski bir yönetmen, bir beden eğitimi öğretmeni vardı ve o kadar. Haydutları da davet etti. Müdür davetlileri tanıttı: köyümüze bakan ve çocuklar onlara saygı duymalı! ”Dedi yayın.

Çocukların toplantıdan ebeveynlerine ve öğretmenlerine bahsetmeleri yasaklandı, ancak olay yine de öğrenildi.

© 2023 Tüm hakları Saklıdır.
Şartlar ve Koşullar  |   Gizlilik ve Çerez Politikası